SOPRANO SAKSAFON DERSİ – KURSU - SAKSAFON DERSLERİ ANKARA
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

SOPRANO SAKSAFON DERSİ – KURSU - SAKSAFON DERSLERİ ANKARA

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: ANKANOM STUDYO
Şehir/İlçe: Ankara / Çankaya
10 yıllık geçmişimiz
+90.555 630 03 02

Öğretmen Hakkında:

SAKSOFON DERSLERİ - KURSLARI -ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı saksofon dersi almak isteyen - gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.
Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen saksofon derslerimiz,haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.
Saksofon eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

www.ankanom.com
SAKSOFON (SAKSAFON) DERS PROGRAMLARIMIZ
Saksafon derslerimiz,klavye,dudak ve bek'e hakimiyet kazanma çalışmalarıyla başlar.
Doğru ses ve üfleme tekniklerinin oturtulmasının ardından,gamlar öğretilmekte ve doğaçlamanın esaslarını belirleyen armoni kuralları çalışılmaktadır.
Önemli caz albümlerinin ve solo transkriptlerin çalışıldığı diğer bir dönemde Charlie Parker,Coltrane gibi caz virtüözlerinin çalışmaları incelenmektedir.
1910'lardan gelen New Orleans geleneği,klasik dönem caz-blues ruhu ve dönem içerisinde oluşmuş akımlar,sırası ile örneklediğimiz standartlarla enstrumanda çaldırılmaktadır.
Öğrencilerimize kazandırmaya çalıştığımız bu ruh ile yorumlama ve doğaçlama tekniklerinden bahsedilmekte,bu konuda çalışmalar yapmaktayız.
Seçtiğimiz parçalar oluşturduğumuz combolarda icra edilmekte,bu derslerde önemli caz standartlarından örneklendirmeler yapılmaktadır
Çalmak istediğiniz tarza yönelik değişken olabilen türler (pop,caz,latin vb.) ve çalmak istediğiniz enstrümana (sopranino-soprano-alto-tenor-bariton-bas) yönelik her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.
...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 19.12.2012
Bakılma Sayısı:796
2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4771 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.