ŞAN KURSU – SES EĞİTİM KURSU - ŞAN DERSLERİ - VOKAL KURSLARI
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

ŞAN KURSU – SES EĞİTİM KURSU - ŞAN DERSLERİ - VOKAL KURSLARI

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: ANKANOM STUDYO
Şehir/İlçe: Ankara / Çankaya
görüşülür
onyıllık deneyimimiz
+90.555 630 03 02

Öğretmen Hakkında:

ŞAN DERSLERİ SES EĞİTİM KURSLARI -ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı şan dersi almak isteyen - gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.
Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen şan derslerimiz,haftada bir saat birebir-özel- dersten oluşmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.
Şan dersi ve ses eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini
yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş ses tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
Kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Ders programlarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

www.ankanom.com
ŞAN DERSİ EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ
Şan dersi eğitim programımız ses karakterinizin belirlenmesinin ardından,entonasyon eğzersizleri ve diyafram tekniğinin oturtulmasıyla başlar.

Solfej ve ses açma eğzersizlerimiz,şan tekniğine hakimiyet kazanma çalışmalarımızla devam eder.

Kulak eğitim çalışmaları ve söyleme teknikleri,klasik dönem eserlerini inceleme ve repertuar çalışmalarıyla birlikte ilerlemektedir.
VOKAL EĞİTİM VE ŞARKI SÖYLEME ATÖLYELERİ
Standart ses eğitim ve şarkı söyleme tekniklerini,popüler-etnik müzikler(caz,pop,rock vb.) içerisinde kullanmak isteyen öğrencilerimiz için ise söylemek istedikleri tarz ve sitile yönelik çalışmalar yapmaktayız.
Vokal eğitimi adı altında topladığımız bu programda,katılımcıların söylemek istedikleri türe yönelik teknik ve analiz çalışmaları yapılmaktadır.Eğitmenlerimiz bu süreçte sizlere koçluk yapmakta,bir albüm hazırlığında iseniz doğru ton seçiminden,yorumlamanıza yönelik süreçte eğitim vermektedir.
KORO ÇALIŞMALARI
KLASİK TÜRK MÜZİĞİ VE ÇOKSESLİ KORO ÇALIŞMALARI - ANKARA

Koro çalışmalarımız haftanın belirli günleri 3-4 saatlik toplu çalışmalardan oluşmaktadır.Daha çok hobi amaçlı olan koro çalışmalarımız,Türk Koro Müziğini yaygınlaştırma ve geliştirme amacıyla kurulmuştur.
Katılımcılarımıza ses eğitimi ve çok sesli müzik eserleriyle müzik yapma olanağı sağlamaktayız.
Çocuk,gençlik ve yetişkinler olarak gruplandırdığımız topluluklar,Polifonik Koro Müziği ve Klasik Türk Müziği dallarında çalışmalarını yürütmektedir.
Rönesans müziklerinden,günümüz müziklerine uzanan repartuarımızla müzik bilginizi geliştirmek ve birlikte müzik yapmak için bizi arayınız...

Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 19.12.2012
Bakılma Sayısı:832
2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4761 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.