SAZ DERSİ – KURSU – SAZ DERSLERİ ANKARA
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

SAZ DERSİ – KURSU – SAZ DERSLERİ ANKARA

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: ANKANOM STUDYO
Şehir/İlçe: Ankara / Çankaya
görüşülür
onyıllık deneyimimiz
+90.555 630 03 02

Öğretmen Hakkında:


SAZ KURSU,DERSLERİ ANKARA
Profesyonel veya hobi amaçlı saz dersi almak isteyen - gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.
Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen saz derslerimiz,haftada bir saat birebir - özel dersten oluşmaktadır.Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.
Saz dersleri veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.
Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza katılabilmektedir.

Saz derslerimizle ilgili içerik ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

www.ankanom.com
SAZ DERS PROGRAMLARIMIZ
Bağlama ders programımız,seçimini yaptığınız enstrümana has yapıyı tanımakla başlar.Yapı olarak benzerlikler gösterse dahi,ilk derslerimizden itibaren çalmak istediğiniz türe ve enstrümana(Cura,Çöğür,Tanbura,Divan Sazı,Meydan Sazı)yönelik,seçim ve eğitim metotlarımız derslerimizde yerini almaktadır.
BAĞLAMA - SAZ DERSLERİ
Temel el hareketleri ve pozisyonlarıyla başlayan derslerimiz,sol elde parmak açma çalışmaları ve klavye üzerinde doğru tutuş ve düzeltme egzersizleriyle devam eder.
Teorik bilgilerin öğretilmesiyle basit etütler çalışılmaktadır.Solfej,ritm bilgisi ve bona çalışmaları yapılmakta,enstrüman üzerinde teknik konular öğrenciye verilmektedir.
Usta-çırak yöntemi ile birlikte ilerleyen saz derslerimizde,önemli halk müziği sanatçılarımızın eserleri, yazım ve çalış teknikleri incelenmektedir.Seçtiğimiz parçalarla nüans ve yorumlama tekniklerine bakılmaktadır.Tekniği geliştirici etütlerle desteklenen derslerimiz repartuar oluşturma çalışmalarıyla devam eder.Bu amaçla öğrencilerimize ezbere dayalı olmayan bir eğitim vermekteyiz.
Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.
...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 19.12.2012
Bakılma Sayısı:1032
2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4771 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.