PERKÜSYON ATÖLYESİ ANKARA
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

PERKÜSYON ATÖLYESİ ANKARA

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: ANKANOM STUDYO
Şehir/İlçe: Ankara / Çankaya
görüşülür
onyıllık deneyimimiz
+90.555 630 03 02

Öğretmen Hakkında:

LATİN PERKÜSYON ATÖLYE – GRUP ÇALIŞMALARI

Profesyonel veya hobi amaçlı perküsyon atölye-grup çalışmalarımıza katılmak isteyen gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş stüdyolar ve özel ders imkanlarımızla Ankara'da müzik severlere hizmet vermekteyiz.

Alanlarında uzman eğitmenlerimizle işlenen perküsyon atölyelerimiz,haftada 2-4 saatlik toplu çalışmalardan oluşmaktadır. Çalışma gün ve saatleri öğrencilerimizin ve stüdyomuzun uygunluğuna göre programlanmaktadır.

Perküsyon ve vurmalı çalgılar eğitimi veren stüdyomuz,gelişen teknikler doğrultusunda kendini
yenileyen eğitim programlarıyla,geleneksel kültürle biçimlenmiş çalgı tekniklerini ve eğitim yöntemlerini,günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine bakmaktadır.

Enstruman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik sever kurslarımıza ve atölye çalışmalarımıza katılabilmektedir.

Şirketler ve çalışanlar için grup motivasyon çalışmaları ve hobi,eğlence amaçlı perküsyon atölyeleri düzenlemekteyiz.

Atölye çalışmalarımız ve her türlü sorularınız için adres ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Türk Müziği ve Latin Perküsyon Eğitimi - Perküsyon Grup-Atölye Çalışmaları
Stüdyomuz bünyesinde darbuka,tef,bendir,asma davul gibi enstrümanların yanında conga,tumba,bongo ve benzeri latin kökenli çalgıların eğitimi verilmektedir.
İstediğiniz enstrümanda temel eğitimi almanızın ardından oluşturduğumuz atölye çalışmalarıyla birlikte çalma deneyimi kazandırılmaktadır.
www.ankanom.com
Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.
...Günlük yaşamın stresinden arınmak, sevdiğiniz bu enstrümanların eğitimini almak ve birlikte müzik yapmanın keyfine varmak için bizi arayınız...

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 19.12.2012
Bakılma Sayısı:758
2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4761 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.