ÇELLO DERSİ - KURSU – ÇELLO DERSLERİ ANKARA
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

ÇELLO DERSİ - KURSU – ÇELLO DERSLERİ ANKARA

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: ANKANOM STUDYO
Şehir/İlçe: Ankara / Çankaya
görüşülür
onyıllık deneyimimiz
+90.555 630 03 02

Öğretmen Hakkında:

Stüdyo Ankanom, profesyonel veya hobi amaçlı çello dersi almak isteyen gençler,yetişkinler ve çocuklar için oluşturulmuş sınıflar ve özel ders imkanlarıyla Ankara’da müzik severlere hizmet vermektedir.

Viyolonsel ve yaylı çalgılar eğitimi veren akademimiz, kurulduğu günden bugüne kendini yenileyen eğitim programlarıyla, geleneksel kültürle biçimlenmiş eğitim yöntemlerini, günümüz anlayış ve biçimlerine uyarlayıp - yorumlayarak günümüz müziğine ve eğitimine de bakmaktadır.

Her derste yeni bir konunun işlendiği eğitim müfredatımız,öğrencilerimizin sıkılmadan,eğlenerek öğrenebilecekleri,bu konuda yeterli formasyano sahip eğitmenlerimizce işlenmektedir.
Amacın aynı zamanda keyif de almak olduğu düşüncesiyle çello derslerimiz, belirlenen saatlerde düzenli ve sistematik bir biçimde ilerlemektedir. Bu açıdan 300 m2 kapalı alanı, ferah ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz rahat ortamıyla , etütlerinizi yapabileceğiniz piyano - viyolonsel stüdyolarını ve alanlarında profesyonel eğitmenlerimizden ders alma imkanı sunmaktayız.

Çello derslerimiz kişiye özel, birebir - özel ders olarak işlenmekte, aylık kurlar şeklinde haftada bir veya iki gün, bir saat dersten oluşmaktadır.

Öğrencilerimiz belirli bir yeterliliğe ulaştığında oluşturduğumuz grup çalışmalarıyla birlikte çalabilme deneyimi kazandırılmaktadır.

Çalışma saatleri ve günlerini öğrencilerimiz kendileri seçmektedir.


OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLARA YÖNELİK ÖZEL MÜZİK KURSLARI
Çocukların beyin gücünü ve gelişimini destekleyen eğitimlerden biri de kuşkusuzuz müzik ve enstrüman eğitimidir. Bu müzik eğitimiyle birlikte cocuğunuzun küçük yaştan itibaren fiziksel ve ruhsal gelişiminde olumlu etkiler oluşturmaktayız.
Küçük yaştan itibaren herhangi bir müzik aleti çalan çocukların sonraki yaşlarda bir çok bireye göre daha başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

YETİŞKİNLERE YÖNELİK ÖZEL VİYOLONSEL DERSLERİ
Enstrüman çalabilmek için bir yaş sınırı olmadığına ve kulağın eğitilerek gelişebileceğine inanan eğitim felsefemizle her yaştan müzik severlere eğitim vermekteyiz…

Bir çok müziksever bu yaştan sonra öğrenebilirmiyim gibi sorular ve geçmiş yaş düşüncesiyle kendilerini bir enstrüman çalmaktan alıkoymaktadır. Müziğin ve bir enstrüman çalmanın yaşı olmadığına inanmaktayız. Bu amaçla hep düşündüğünüz ancak bir türlü bu konuda vakit ayıramadığınız, içinizde kalmış müzik sevgisini bu enstrümanlarla canlandıralım.

Viyolonsel eğitimimiz ile ilgili eğitim programımıza internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Stüdyomuz Hakkında,
Bölge olarak şehir merkezinin kalabalığından uzak aynı zamanda şehrin merkezinde konumlanmaktayız. Sekiz adet stüdyo ve kafeden oluşan Ankanom,300 m2 kapalı alan ve 80m2 bahçe alanına sahiptir. Araç park yerimiz mevcuttur.
Molalarınız ve ders aralarında dünyanın seçkin kahve çekirdekleriyle hazırlanmış kahveleri bulabileceğiniz stüdyo kafemiz özel menülerimizle hizmet vermektedir.
Haftanın belirli günleri kafemizde düzenlediğimiz müzik etkinliklerinde belirli bir seviyeye gelmiş öğrencilerimiz performans sergilemekte,müzisyen dostlarımızla oluşturduğumuz gruplar sahne almaktadır.

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 19.12.2012
Bakılma Sayısı:851
2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4761 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.