şişli de özel şan dersi
Kategorideki diğer ilanlar Öğretmenin tüm ilanları

« Önceki İlan

Sonraki İlan »

şişli de özel şan dersi

Özel Öğretmen Bilgileri:

Adı Soyadı: Melike Akın
Şehir/İlçe: İstanbul / Şişli
Küçük çocuklar ile vakıfta 4 senedir çalışıyorum iletişimim kuvvetlidir.Nisan 2012 yılında 30 öğrencim İTÜ Mustafa Kemal sahnesinde ilk sahne deneyimlerini yaşamışlardır.Planlı disiplinli bir çalışma düzenim vardır.Yapılan dersin içerisinde bir sonraki de
50 - 100 TL
05546109576

Öğretmen Hakkında:

4 Senedir Elite world Taksim otelin ***** çay saati müziklerini yapmaktayım.Yine 4 senedir özel bir müzik vakfında keman ve piyano öğretmeniyim 80 kişilik bir öğrenci grubum var.Aynı zamanda vakfın bölüm koordinatörlüğü görevini yürütmekteyim.

DERS SAAT ÜCRETİ 50 TL
1 AYLIK 2 KİŞİLİK GRUP DERSİ 300 TL DİR. 2 KİŞİLİK şan DERSİ YAPMANIN AVANTAJI BİRLİKTE DÜO (EŞLİKLİ) PARÇALAR ÇALABİLME, BİRLİKTE ÇOK SESLİ MÜZİK YAPABİLME OLANAĞININ OLMASIDIR.2 Lİ ÇALIŞMALARDA ÖĞRENCİLER ARASINDA BİRBİRLERİNİ GÖZLEMLEME ŞANSI OLDUĞUNDAN ÇOK DAHA ÇABUK İLERLEME ŞANSI OLMAKTADIR
VEYA
1 AYLIK 3 KİŞİLİK GRUP DERSİ 400 TL DİR. BİRLİKTE MÜZİK YAPMAYI ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN İDEALDİR.BU ÇALIŞMAYA TRİO ÇALIŞMASI DENİR. BU ÇALIŞMA ORTAK GÜVEN DUYGUSUNU VE EKİP ÇALIŞMA DİSİPLİNİNİ KAZANDIRMAK İÇİN İDEALDİR.VE TABİ Kİ DE SES TE HAKİMİYET KAZANMAK İÇİN DAHA AVANTAJLIDIR.
GRUP ÇALIŞMALARINDA AYLIK ders saati ücreti de kişi başı bazlı düşünüldüğünde daha uygun duruma gelmektedir. kişi başı neredeyse 2 ders fiyatına 1 aylık çalışma şansınız olmaktadır.

İlan Detayları

İlan Kayıt Tarihi: 03.03.2013
Bakılma Sayısı:746


2010 yılından beri hizmet vermekten ve 4761 öğretmenin 6765 özel ders ilanına ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz.